- XIGMATEK

Цена
€34 57 / 67 61 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN41655
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2 RGBRear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2Front: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow DesignTop I/O Ports
РАЗМЕРИ: 388 x 195 x 448 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409541655
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN41655
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2 RGBRear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2Front: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow DesignTop I/O Ports
РАЗМЕРИ: 388 x 195 x 448 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409541655
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN41655
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2 RGBRear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2Front: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow DesignTop I/O Ports
РАЗМЕРИ: 388 x 195 x 448 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409541655
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN41655
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отпред240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 3
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 120 mm x 2 RGBRear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2Front: 120 mm x 3Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 165 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 340 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow DesignTop I/O Ports
РАЗМЕРИ: 388 x 195 x 448 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409541655
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 2.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 2 RGB |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 340 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Top I/O Ports |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Superior Airflow Design |
| РАЗМЕРИ | 388 x 195 x 448 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 |
| Тегло | 5.32кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 280mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 5.8 kg |
| Тегло | 5.32кг |
Xigmatek Hero II Air 3F RGB Закалено стъкло Mid Tower кутия
Изживейте изключителен въздушен поток и зашеметяващо RGB осветление с кутията Xigmatek Hero II Air 3F. Този mid-tower модел идва с три предварително инсталирани 120mm RGB вентилатора и панел от закалено стъкло, който показва вашата конфигурация.
Ключови Предимства
- Изключителен въздушен поток — Предният панел с мрежа и трите включени 120mm RGB вентилатора осигуряват оптимално охлаждане на компонентите.
- Зашеметяващо RGB осветление — Три предварително инсталирани RGB вентилатора с вграден контролер ви позволяват да персонализирате ефектите според вашия стил.
- Панел от закалено стъкло — 4mm дебел панел от закалено стъкло осигурява ясен изглед към вашата конфигурация, като същевременно е здрав.
- Универсална съвместимост — Поддържа ATX, Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, с достатъчно място за дълги графични карти и високи CPU охладители.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани дънни платки | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Включени вентилатори | 3 x 120mm RGB |
| RGB подсветка | Да (вграден контролер) |
| Предни USB портове | 2 x USB 3.0 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове | 2 |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
Какво има в кутията
- Кутия Xigmatek Hero II Air 3F
- 3 x 120mm RGB вентилатора (предварително инсталирани)
- Комплект аксесоари
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












